Strony partnerów: DE | CZ | PL

Interreg Logo Polska Saksonia CM2

Przypominamy o możliwości skorzystania z konsultacji, dotyczących idei projektu, zawartości merytorycznej wniosku projektowego oraz kwalifikowalności kosztów przed złożeniem wniosku w sekretariacie FMP.

Projekty, w momencie ich złożenia do sekretariatu FMP, powinny być gotowe do realizacji, a więc być kompletnie wypełnione w języku polskim i niemieckim oraz posiadać niezbędną dokumentację, w tym po 3 oferty dla tych kosztów, które nie są ujęte w tabeli limitów w załączniku nr 2 do Podręcznika FMP albo przekraczają ten limit.

Konsultacje i doradztwo prowadzone są w języku polskim lub niemieckim bezpośrednio, telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dla wnioskodawców z PL:

Katarzyna Chmurzyńska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Krygier - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iwona Łuszczyszyn - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 75 7676470

Dla wnioskodawców z SN:

Andrzej Paczos - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 0049 1512 3318295

Drugi nabór wniosków projektowych zostanie ogłoszony 27.12.2023 i będzie trwał do 26.01.2024.